Dodaj ogłoszenie
Uwaga! Od publikacji tego ogłoszenia o pracę, mineło 1364 dni. Pracodawca mógł znaleźć już kogoś na to stanowisko!

SPECJALISTA KONSTRUKTOR w PROSEAT, BIELSKO - BIAŁA

1364 dni temu

Treść ogłoszenia

PROSEAT Sp. z o.o. to międzynarodowa firma produkcyjna z branży automotive, specjalizująca się w wytwarzaniu zagłówków i podłokietników do wnętrz samochodów. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów.
Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiada za opracowywanie koncepcji produktu lub oprzyrządowania dla uprzemysłowienia projektów zewnętrznych. Dba także o rozwój produktu do osiągnięcia założonych (wymaganych) charakterystyk, w przewidzianym (zaplanowanym )czasie. Do jej zadań należy także projektowanie nowych narzędzi, nadzorowanie osiągnięcia technicznych założeń projektu.
Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne ( Mechanika lub pokrewne) - doświadczenie min. 4 lata na podobnym stanowisku związanym z rozwojem produktu lub projektowaniem oprzyrządowania - biegła znajomość oprogramowania CAD ( Catia 5 ) - umiejętność opracowania modeli 3D i rysunków - znajomość reguł projektowania produktu i jego komponentów w zakresie elementów z metalu i tworzyw - znajomość procesów technologicznych pozwalająca na opracowanie komponentów wykonalnych i technologicznych - dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego - dokładność, obowiązkowość i zdolność do analitycznego myślenia
Firma oferuje

OFERUJEMY pracę w wymagającej branży, w stabilnej Firmie dostarczającej rozwiązania i produkty dla światowych liderów branży motoryzacyjnej, pracę pełną wyzwań oraz możliwości rozwoju.
Kontakt

Dane kontaktowe

wyślij e-mail