Dodaj ogłoszenie
Uwaga! Od publikacji tego ogłoszenia o pracę, mineło 1492 dni. Pracodawca mógł znaleźć już kogoś na to stanowisko!

Sekretarka w , Bielsko-Biała

1492 dni temu

Treść ogłoszenia

Stanowisko: SEKRETARKA
Klub opieki nad dziećmi w wieku 0-4 lat poszukuje uczciwej,sympatycznej i odpowiedzialnej pani na stanowisko Sekretarki-prawej ręki Managera.
Warunki zatrudnienia: umowa o pracę możliwość indywidualnego dopasowania godzin pracy (8h dziennie od pn do pt w przedziale czasowym 7-18) miła atmosfera,młody,zgrany zespół stałą,pewną pracę i wynagrodzenie zawsze na czas
Zakres obowiązków: Obsługa sekretariatu,kontakt bezpośredni i telefoniczny z rodzicami prowadzenie ewidencji dzieci,kroniki klubu,kalendarza,sprawy kadrowo-płacowe.
Wymagania: wykształcenie wyższe umiejętność obsługi urządzeń biurowych wysoka kultura osobista miłość do dzieci komunikatywność błyskotliwość
Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV,kilku słów o sobie,wyjaśnienia,dlaczego chcą Panie podjąć z nami współpracę oraz wymagań finansowych na adres mailowy:
blanka.jankowska@wp.pl