Dodaj ogłoszenie
Uwaga! Od publikacji tego ogłoszenia o pracę, mineło 1473 dni. Pracodawca mógł znaleźć już kogoś na to stanowisko!

Monter – praca dla kobiet w , Bielsko-Biała

1473 dni temu

Treść ogłoszenia

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników tymczasowych. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.
Obecnie dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z terenu Bielsko – Białej, poszukujemy osób na stanowisko:

MONTERA ( mile widziane Panie)
Opis stanowiska pracy:proste prace manualne polegające na montażu części AGD
Wymagania:doświadczenie w pracy na produkcjigotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowymsumienność, rzetelność, zaangażowanie
Oferujemy:umowę o pracęzatrudnienie w stabilnej firmie produkcyjnej
Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
praca.bielsko@gigroup.com.pl
tel. 33 829 30 93